C-Tech 3DF-P-ABS1.75-7012 3D filament, PREMIUM LINE, ABS, RAL7012, 1,75mm, 1000g, Čadičový sivý (Basalt grey)
Obrázky sú len ilustračné.
Dostupnosť:Na externom sklade
U dodávateľa:20 a viac kusov
Náš kód: i654_TIFCT1302
Šedá  farba
Parametre
Farba:
Šedá
Typ materiálu:
ABS
Priemer struny:
1,75 mm
Pracovná teplota:
240 - 260°C
Popis produktu
Navyše sú úplne biologicky odbúrateľné, čím sa minimalizuje dopad na naše životné prostredie.
Materiál: ABS
Priemer: 1,75mm (±0,03mm)
Váha: 1kg
Dĺžka: ±396m
Teplota tlače: 240 - 260°C
Teplota podložky: 90 - 100°C
Minimálna rýchlosť tlače: 35mm/s
Maximálna rýchlosť tlače: 140mm/s