C-Tech 3DF-P-ASA1.75-9003 3D filament, PREMIUM LINE, ASA, 1,75mm, 1000g, Dopravný biely (Traffic white)
Obrázky sú len ilustračné.
Dostupnosť:Na externom sklade
U dodávateľa:20 a viac kusov
Náš kód: i654_TIFCT8308
Biela  farba
Parametre
Farba:
Biela
Typ materiálu:
ASA
Priemer struny:
1,75 mm
Pracovná teplota:
240 - 260°C
Materiál: ASA
Priemer: 1,75mm (±0,03mm)
Váha: 1kg
Dĺžka: ±389m
Teplota tlače: 240 - 260°C
Teplota podložky: 80 - 100°C
Minimálna rýchlosť tlače: 30mm/s
Maximálna rýchlosť tlače: 140mm/s