C-Tech 3DF-P-ASA1.75-9017 3D filament, PREMIUM LINE, ASA, RAL9017, 1,75mm, 1000g, Dopravný čierny (Traffic black)
C-Tech 3DF-P-ASA1.75-9017 3D filament, PREMIUM LINE, ASA, RAL9017, 1,75mm, 1000g, Dopravný čierny (Traffic black)C-Tech 3DF-P-ASA1.75-9017 3D filament, PREMIUM LINE, ASA, RAL9017, 1,75mm, 1000g, Dopravný čierny (Traffic black)
Obrázky sú len ilustračné.
Dostupnosť:Skladom
Skladom20 a viac kusov
Náš kód: i654_TIFCT8309
Čierna  farba
Parametre
Farba:
Čierna
Typ materiálu:
ASA
Priemer struny:
1,75 mm
Pracovná teplota:
240 - 260°C
Popis produktu
Tlačová struna (filament) pre 3D tlač, vďaka ktorej môžete vytvárať praktické aj zábavné výrobky.
Materiál: ASA
Priemer: 1,75mm (±0,03mm)
Hmotnosť: 1kg
Dĺžka: ±389m
Teplota tlače: 240 - 260°C
Teplota podložky: 80 - 100°C
Minimálna rýchlosť tlače: 30mm/s
Maximálna rýchlosť tlače: 140mm/s