Uspokojte rôznorodé požiadavky na tlač a pritom šetrite čas a miesto
Rozšírte svoje možnosti tlače vďaka rýchlej farebnej laserovej tlačiarni pre formát A3, ktorá sa môže pochváliť inovatívnym priestorovo úsporným prevedením, ktoré sa ľahko zmestí do každej kancelárie.

Vysoko kvalitný výstup
Vďaka novej funkcii spracovania tonera a obrazu môžete vytvárať živé a pútavé farebné výtlačky. Tlačte na širokú škálu médií, vrátane bannerov o veľkosti 1 320 mm.
Robustné zabezpečenie
O ochranu zariadenia sa starajú robustné bezpečnostné funkcie, vrátane viacfaktorového overovania, ktoré obmedzujú prístup k citlivým informáciám vašej firmy.
Jednoduchá údržba používateľom
Nová kazeta všetko-v-jednom a QR kód odkazujúci na online návod na obsluhu uľahčujú vykonávanie údržby používateľom.

| Všeobecné špecifikácie | |
|---|---|
| Typ zariadenia | Laserová tlačiareň |
| Dostupné funkcie | Tlač |
| Špecifikácie tlače | |
| Rýchlosť tlače | 36 str./min |
| Spôsob tlače | Farebná laserová tlač |
| Rozlíšenie tlače | Až 1 200 × 1 200 dpi |
| Doba zahrievania | Pribl. 22 sekúnd alebo menej od zapnutia Pribl. 2 sekundy alebo menej od zapnutia napájania (rýchly režim) |
| Doba vytlačenia prvého výtlačku | Farebne: približne. 12,54 s Čiernobiely režim: približ. 11,57 s |
| Jazyky tlačiarne | UFRII (Ultra Fast Rendering), PCL5c1, PCL6, Adobe® PostScript3 |
| Písma | 105 písiem PCL (93 Roman, 10 rastrových písem, 2 písma OCR) Andalé Mono WT J /K /S /T (japončina, kórejčina, zjednodušená a tradičná čínština)2 Písma čiarových kódov3 136 postscriptových písiem |
| Okraje tlače | 5 mm hore, dole, vľavo a vpravo |
| Pokročilé tlačové funkcie | Šifrovaná zabezpečená tlač Zabezpečená tlač Tlač z pamäťového zariadenia USB (JPEG/TIFF/PDF/XPS) Tlač čiarových kódov4 iOS: AirPrint, aplikácia Canon PRINT Android: certifikácia pre technológiu Mopria, modul plug-in Canon Print Service, aplikácia Canon PRINT Microsoft Universal Print |
| Práca s médiami | |
| Vstup papiera (štandardne) | Zásobník na 250 listov Viacúčelová priehradka s kapacitou 100 listov |
| Vstup papiera (voliteľne) | 4× zásobník na 550 listov (podávač papiera PF-L1 – Paper Feeder PF-L) |
| Maximálna vstupná kapacita papiera | 2 550 listov |
| Výstup papiera | Na 200 listov |
| Typy médií | Viacúčelová priehradka: čistý papier, silný papier, tenký papier, papier s povrchovou úpravou, hrubý papier, štítky, pohľadnica, obálky Zásobník: čistý papier, silný papier, tenký papier, papier s povrchovou úpravou, hrubý papier |
| Veľkosti médií | Zásobník (štandardný): A3, B4, A4, A4 (na šírku), B5 (na šírku), A5, A5 (na šírku), B6, LDR, LGL, LTR, EXE Používateľská veľkosť – šírka: 85 až 297 mm, dĺžka: 148 až 431,8 mm Viacúčelová priehradka: A3, B4, A4, A4 (na šírku), B5, B5 (na šírku), A5, A5 (na šírku), B6, A6, LDR, LGL, LTR, EXE, kartotékový lístok Používateľská veľkosť – šírka: 64 až 297 mm, dĺžka: 120 až 431,8 mm Papier pre bannery – šírka: 200 až 297 mm, dĺžka: 431,9 až 1 320 mm Zásobník (voliteľný): A3, B4, A4, B5, A55, A5 (na šírku), B6, LDR, LGL, LTR, EXE Používateľská veľkosť – šírka: 85 až 297 mm, dĺžka: 148 až 431,8 mm{foot} |
| Gramáže médií | Zásobník (štandardný a voliteľný): 60 až 163 g/m2 Viacúčelová priehradka: 60 až 250 g/m2 (s výnimkou papiera s povrchovou úpravou); 100 až 220 g/m2 (papier s povrchovou úpravou) |
| Obojstranná tlač | Automatická Typy médií: čistý papier, silný papier, tenký papier Zásobník: A3, B4, A4, B5, B5 (na šírku), A5, A5 (na šírku), LDR, LGL, LTR, EXE Používateľská veľkosť: min. 148 × 148 mm, max. 297 × 431,8 mm 60 až 163 g/m2 |
| Rozhranie a softvér | |
| Typ rozhrania | USB 2.0 Hi-Speed, 10BASE-T/100BASE-TX/1000Base-T, Wi-Fi – 802.11b/g/n, priame bezdrôtové pripojenie |
| Kompatibilita s operačným systémom | Windows® 11 / Windows® 10 / Server® 2022 / Server® 2019 / Server® 2016 / Mac OS X verzia 10.14 a vyššie, Linux6 |
| Sieťový protokol | Tlač: TCP/IP (LPD / Port 9100 / IPP / IPPS / FTP / WSD) Správa: SNMPv1, SNMPv3 (IPv4, IPv6) Zabezpečenie: TLS1.3, IPSec, overovanie IEEE802.1X (LAN/WLAN), SNMPv3, funkcie brány firewall (filtrovanie adries IP/MAC), podpora dvoch typov sietí (káblová sieť LAN / bezdrôtová sieť LAN, káblová sieť LAN / káblová sieť LAN), deaktivácia nepoužívaných funkcií (aktivácia/deaktivácia protokolov / aplikácií, aktivácia/deaktivácia vzdialeného používateľského rozhrania, aktivácia/deaktivácia rozhrania USB), oddelenie komunikačných liniek (port USB) Zabezpečenie (bezdrôtové pripojenie): Režim infraštruktúry: WEP(64/128 bitov), WPA-PSK(TKIP/AES), WPA2-PSK(TKIP/AES), WPA3-SAE (AES), WPA-EAP (AES), WPA2-EAP (AES), WPA3-EAP (AES) Režim prístupového bodu: WPA2-PSK (AES) Režim Wi-Fi Direct: WPA2-PSK (AES) |
| Softvér a správa tlačiarne | Vzdialené používateľské rozhranie (RUI), nástroj Remote Operation Viewer, správa ID oddelenia, nástroj Toner Status Tool, iW Management Console: Serverový softvér na centralizovanú správu skupiny zariadení eMaintenance: vstavaný RDS umožňuje poskytovať vzdialené služby eMaintenance, ako sú zisťovanie stavu počítadiel, automatická správa spotrebného materiálu a vzdialená diagnostika. Systém doručovania obsahu: Platforma servera umožňuje automatickú aktualizáciu firmvéru na zariadení. Kompatibilita s uniFLOW online / uniFLOW |
| Všeobecné vlastnosti | |
| Odporúčaný mesačný objem tlače | 2 500 až 7 500 strán za mesiac |
| Pracovné využitie | Maximálne 120 000 strán7 |
| Rýchlosť procesora | 1,6 GHz × 2 |
| Pamäť | 2 GB |
| Úložisko | 32GB úložisko eMMC (15GB voľného miesta) |
| Ovládací panel | Displej LCD s 5 riadkami, 5 indikátorov LED (Online, Pripravený, Správa, Job a Energy saver), tlačidlá, číselná klávesnica s 10 tlačidlami |
| Rozmery s priehradkami (Š × H × V) | 499 mm × 525 mm × 340 mm |
| Hmotnosť | Hlavná jednotka: približne 37,3 kg Hlavná jednotka + 4× podávač papiera PF-L1 (Paper Feeder PF-L1) + plochý podstavec BA1 (Plain Pedestal BA1): približne 104 kg |
| Prevádzkové prostredie | Teplota: 10 až 30 °C Vlhkosť: 20 až 80 % RV (bez kondenzácie) |
| Spotreba energie | Maximálne: približne 1 500 W alebo menej Pri prevádzke: približne 600 W alebo menej Pohotovostný režim: približne 30 W alebo menej Režim spánku: približne 1 W alebo menej Typická spotreba elektrickej energie (TEC): 0,37 kWh/týždeň |
| Hladiny hluku | Hlučnosť8: Pri prevádzke: 70,4 dB alebo menej Pohotovostný režim: nehlučné9 |
| Spotrebný materiál | |
| Kazety | TONER T16, čierna (21 000 strán10) TONER T16, azúrová/purpurová/žltá (14 000 strán11) |
| Príslušenstvo a možnosti | |
| Položky | Sada pre tlač čiarových kódov D1 (Barcode Printing Kit-D1) (umožňuje tlač čiarových kódov) Sada písiem PCL A1 (PCL Font Set-C1) (umožňuje tlač písiem Unicode v SAP a podporuje písmo Andale) MiCard Multi (čítačka kariet pre identifikáciu pomocou RFID alebo magnetických kariet pri použití softvéru uniFLOW) MiCard Plus (čítačka kariet pre identifikáciu pomocou RFID alebo magnetických kariet pri použití softvéru uniFLOW) Podávač papiera PF-L1 (Paper Feeder PF-L1) Plochý podstavec BA1 (Plain Pedestal BA1) |