Epson SK135NXW-E6 ELITE plátno elektrické motorové 135'' 16:10
Obrázky sú len ilustračné.
Dostupnosť:Na dopyt
Náš kód: i54_EESC00126
Parametre
Max. velikost plátna:
113"
Formát plátna:
16:10
Šířka plátna [cm]:
290
Výška plátna [cm]:
181
Typ rozvinutí plátna:
Rolovací elektricky
Stativ v balení:
Ne
Barva:
Bílá
Popis produktu
Elite Screens SK135NXW-E6
Elektrické projekčné plátno od spoločnosti Elite Screens zaisťuje dostatočnú kvalitu obrazu v porovnaní s cenou. Materiál plátna MaxWhite FG 1.1 zabezpečuje vysokú odolnosť a jednoduchosť údržby. Kovová konštrukcia zabezpečuje jednoduchú inštaláciu na steny a stropy. Pozorovací uhol 160° zaisťuje vysokú kvalitu obrazu aj z problémových uhlov. To ocenia predovšetkým ľudia, ktorí prednášajú pred početným davom. Výrobok je určený na denné použitie, je to výborná pomôcka pre učiteľov, obchodníkov a na rôzne semináre, kurzy a školenia. Výhodou je infračervené (IR) univerzálne diaľkové ovládanie a čierne okraje premietacej plochy. Synchronizovaný motor umožňuje tichú prevádzku s dlhšou životnosťou a menšou spotrebou. Horný okraj plátna je zvýšený o 6" (15,2 cm).
ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE
Uhlopriečka: 135"