Farebné tlačiarne štítkov Epson ColorWorks

Tlačiť farebné štítky rôznych veľkostí priamo u vás doma, vo firme alebo v kancelárii? Epson ColorWorks to uľahčuje. A vďaka širokej ponuke spotrebného materiálu - náplní aj tlačových médií (papierov, vinylov a ďalších) - je naozaj ľahké vytlačiť takmer čokoľvek.

Tlačiarne Epson ColorWorks C3500 sú vhodné pre zákazníkov, ktorí chcú tlačiť farebné štítky, napríklad štítky na obaly s farebným logom a obrázkom, vstupenky a identifikačné karty s čiarovým kódom alebo štítky s informáciami o produktoch.

Úspora peňazí
 
Vďaka samostatným pigmentovým atramentovým kazetám je táto tlačiareň farebných štítkov ideálna na zníženie nákladov na tlač. V skutočnosti stačí vymeniť len jeden spotrebovaný atrament.
 
Jednoduché používanie
 
Ľahko tlačíte na širokú škálu materiálov vrátane matného a lesklého natieraného papiera, ako aj priehľadných štítkov. To znamená, že môžete vytlačiť presne taký typ štítku, aký potrebujete. Na LCD displeji sa zobrazujú úrovne atramentu a informácie o stave tlačiarne. Jednoduché nastavenie softvéru vám umožní obsluhovať tlačiareň bez špecializovaného školenia.
 
 
Proč koupit Epson ColorWorks C3500?
  • Odolné výtlačky. Dlhotrvajúci pigmentový atrament
  • Vysoká rýchlosť tlače. Tlač štítkov rýchlosťou až 103 mm/s
  • Matný, lesklý papier a iné médiá. Tlač na širokú škálu médií
  • Jednoduché používanie. Displej LCD so zobrazením stavu atramentu a tlačiarne
  • Úspora nákladov. Samostatné atramentové kazety
 
 
 
 
 
 
 
 
Tlačiarne Epson ColorWorks C4000 sú kompatibilné a ľahko použiteľné stolové tlačiarne s rozšírenými možnosťami pripojenia a vyššou flexibilitou. Tlačiarne sú vhodné pre malé až stredné objemy tlače. Ponúkajú lesklú alebo matnú farebnú tlač.

Jednoduchá integrácia a pripojenie

Zariadenie C4000e možno ľahko integrovať a pripojiť k existujúcim systémom. Ovládače sú k dispozícii pre ESC Label, Linux a Mac. Naše nové SDK pre iOS a Android umožňujú jednoduchú a intuitívnu tlač z tabletu. Navyše umožňujú pridať voliteľný kľúč Wi-Fi a tlačiť odkiaľkoľvek. Kompatibilný s programovacím jazykom ZPLII.

Kompaktný dizajn a jednoduché používanie

C4000e je vysoko intuitívna tlačiareň štítkov, ktorú môžete začať používať okamžite. Veľký (6,9 cm) LCD displej uľahčuje používanie. Rolky médií sa dajú ľahko vymeniť alebo nahradiť. Tlačiareň je tiež vybavená automatickou rezačkou, ktorú možno ľahko vymeniť bez potreby návštevy technika.

Lesklý alebo matný čierny atrament

Tlačiareň C4000e je prispôsobená vašim špecifickým požiadavkám na médiá a dodáva sa s lesklým alebo matným čiernym atramentom, ktorý vám pomôže vytvoriť ostrý čierny text a bohaté obrázky na rôznych tlačových médiách.
 
 
 
Prečo si kúpiť tlačiareň Epson ColorWorks C4000?
  • Vysoká kvalita tlače. Funkcia prispôsobenia farieb a široký farebný rozsah
  • Jednoduché používanie. Jednoduché nastavenie a veľmi intuitívne používanie
  • Možnosti integrácie. Bez problémov dopĺňa existujúce systémy.
  • Bezproblémové. Komplexné možnosti záruky CoverPlus
  • Lesklé alebo matné čierne farby. Prispôsobené typu vášho média