Gembird 3DP-PLA1.75-01-NAT, 3D filament, PLA, 1,75mm, 1000g, Prírodný (Natural)
Obrázky sú len ilustračné.
Dostupnosť:Na externom sklade
U dodávateľa:20 a viac kusov
Náš kód: i654_TIF052180
Prírodná  farba
Parametre
Farba:
Prírodná
Balenie:
1 000 gramov
Typ materiálu:
PLA
Priemer struny:
1,75 mm
Pracovná teplota:
190 - 220°C
Typ filamentu:
S cievkou (plná verzia)
Popis produktu
Vysoko pevná a silná 3D tlačová struna
Nízka hustota: pri tlači väčšieho objemu je model ľahší
Možno aplikovať na rôzne typy 3D tlačiarní
Materiál: PLA, priemer 1,75 mm
Hmotnosť: 1 kg
Dĺžka: cca. 330 m
Hustota pri 21,5 C: 1,25 g / cm3
Index toku taveniny za 10 min, 2,16 kg: 5
Tavný bod: 190-220 C
Medza klzu pri 5 mm / min: 45 MPa
Nárazová sila: 5 KJ / m2
Rozmery cievky: 165 mm priemer x 100 mm výška x 40 mm stredový otvor