Gembird 3DP-TPE1.75-01-Y, 3D filament, flexibilná, 1,75mm, 1000g, Žltý (Yellow)
Gembird 3DP-TPE1.75-01-Y, 3D filament, flexibilná, 1,75mm, 1000g, Žltý (Yellow)Gembird 3DP-TPE1.75-01-Y, 3D filament, flexibilná, 1,75mm, 1000g, Žltý (Yellow)
Obrázky sú len ilustračné.
Dostupnosť:Skladom
Skladommenej ako 5 ks
Náš kód: i654_TIF0551G0
žltá  farba
Parametre
Farba:
žltá
Typ materiálu:
PLA Flexi
Priemer struny:
1,75 mm
Pracovná teplota:
190 - 240°C
Popis produktu
Vysoko odolná 3D tlačová struna
Nízka hustota: pri tlači väčšieho objemu je model ľahší
Možno aplikovať na rôzne typy 3D tlačiarní
Špecifikácia Materiál: TPE, priemer 1,75 mm Hmotnosť: 1 kg / cievka (2,2 lbs) Dĺžka: cca. 420 m Hustota pri 21.5 °: 0.9 g/cm3 Index toku taveniny pri g / 10min 200 ° C / 5kg: 11 Bod tavenia: 190 až 240 ° C Tepelná odchýlka - teplota: 75 ° C Rozmery cievky: priemer 200 mm x 67 mm výška x 53 mm centrálny otvor