
Set hernej klávesnice a myši GENIUS GX GAMING Scorpion KM-GX3, s ktorým budete dominovať v každej výzve. Je navrhnutá pre nekompromisné hranie, ktoré vyžaduje rýchle reakcie, presnosť aj reťazenie komb. Vďaka RGB podsvieteniu, ktoré obsahuje ako klávesnica, tak myš, bude váš herný setup vyzerať naozaj štýlovo a vytvorí tú pravú atmosféru. Klávesnica GENIUS sa vyznačuje pevnou konštrukciou, ktorá zvládne príležitostné aj veľmi agresívne každodenné hranie hier. Anti-ghosting klávesy vás nezastavia ani v situáciách, keď je potrebné manévrovať a zasadzovať údery v rýchlom slede. Navyše disponuje vodoodolným dizajnom, takže vás nezastaví ani nechcené rozliatie nápoja.

Medzi ďalšie prednosti patrí prítomnosť samostatnej klávesy Copilot. Táto slúži na spustenie AI nástroja Microsoft Copilot, s ktorým môžete rýchlo a jednoducho napríklad nájsť informácie o ďalšom queste, nápovedu k zapeklitej hádanke alebo či to rozširujúce DLC stojí za to. Samozrejme sa Copilot tiež v čisto pracovnej sfére, v kancelárii alebo štúdiu pri spracovaní prezentácií, dokumentov, tabuliek a spúšte ďalších úloh. Herná myš Genius je vybavená optickým senzorom, ktorý dosahuje rozlíšenie až 2400 DPI a zabezpečí plynulý pohyb kurzora po ploche.

Herný drôtový set klávesnice a myši pokryje všetky vaše potreby. Mechanická klávesnica disponuje 19 anti-ghosting klávesami a vodoodolnou konštrukciou. Je vybavená samostatnou klávesou na vyvolanie AI asistenta Microsoft Copilot v systéme Windows 11. Myš je vybavená optickým senzorom s rozlíšením snímača až 2400 DPI, ktoré zaručí hladké a presné ovládanie. Hernú atmosféru navyše doplní RGB podsvietenie oboch zariadení.
| Typ klávesnice: | mechanická |
| Typ pripojenia setu: | USB |
| Multimediálne klávesy: | Nie |
| Layout: | CZ/SK |
| Podsvietenie: | Áno |
| Farba: | čierna |
| Dĺžka kábla: | 1.5 m |
| Rozmer: | 449.2 x 138.3 x 35.8 mm |
| Hmotnosť: | 748 g |
| Typ myši: | optická |
| Počet tlačidiel: | 4 |
| Rozlíšenie: | 800 / 1200 / 1600 / 2400 Dpi |
| Rozhranie: | USB |
| Dĺžka kábla: | 1.5 m |
| Farba: | čierna |
| Rozmer: | 119 x 72 x 39 mm |
| Hmotnosť: | 97 g |