
Rozohráte to vo veľkom štýle s gamingovou myšou Genius GX Gaming Scorpion M700. Disponuje vysoko presným optickým senzorom s nastaviteľným rozlíšením a 6 tlačidlami, aby ste všetko mali vo svojich rukách a mohli sa po hernom poli pohybovať ako ostrieľaní profesionáli. Štýlový dizajn je doplnený farebným RGB podsvietením. Na pripojenie k PC alebo notebooku slúži rozhranie USB.
Genius GX Gaming Scorpion M700
Herná myš disponujúca 6 tlačidlami a vysoko presným optickým senzorom s nastaviteľným rozlíšením v rozmedzí 800 až 7200 DPI. Ergonomický herný dizajn myši dopĺňa RGB podsvietenie. Na pripojenie k počítaču slúži 1,8 m dlhý opletený kábel zakončený USB konektorom.

| Typ myši: | optická |
| Počet tlačidiel: | 6 |
| Rozlíšenie: | 800/1600/2400/3200/4800/7200 Dpi |
| Rozhranie: | Windows |
| Napájanie: | USB |
| Podsvietenie: | Áno - RGB |
| Farba: | zelená |
| Dĺžka kábla: | 1.8 m (opletený) |
| Rozmer: | 124.2 × 65 × 37.6 mm |
| Hmotnosť: | 97 g |