Obrázky sú len ilustračné.
Popis produktu
Genius HS-810BT
Náhlavná bezdrôtová súprava poskytujúca bohatý a čistý zvuk. Vďaka 40 mm veľkým meničom poskytuje skvelý zvukový prednes. Headset disponuje vstavaným mikrofónom. Pomocou vstavaného ovládania na slúchadle je možné meniť hlasitosť a prehrávať alebo zastavovať hudbu. Pri plnom nabití vydrží až 8 hodín prevádzky. Headset je možné ľahko zložiť, čo uľahčuje jeho prenos a skladovanie.
Súčasťou balenia je 3,5mm a USB-C kábel.
Špecifikácia :
| Pripojenie: | 3.5 mm jack, USB-C (pre nabíjanie) |
| Bezdrôtová technológia: | Bluetooth 5.3 |
| Mikrofon: | Ano |
| Výdrž baterie: | 8 h |
| Kapacita baterie: | 200 mAh / 3.7 V |
| Impedancia: | 32 ? ± 15 % |
| Frekvenčný rozsah:: | 20 Hz - 20 kHz |
| Priemer reproduktora: | 40 mm |
| Citlivosť: | 109 dB ± 3 dB |
| Farba: | čierna |
| Rozmer: | 185.4 x 175 x 84.7 mm |
| Hmotnosť: | 225 g |