Obrázky sú len ilustračné.
Popis produktu
Genius TWS slúchadlá HS-M910BTNa technológii Bluetooth založený bezdrôtový headset poskytuje bohatý zvukový prednes. Nechýba zabudovaný mikrofón a pomocou dotykového ovládania môžete prepínať skladby alebo prijímať hovory. Slúchadlá vydržia na plné nabitie až 4 hodiny prevádzky.
Súčasťou balenia je USB-C kábel a náhradné štuple v 2 veľkostiach.
Špecifikácia slúchadiel: | Pripojenie: | Bluetooth 5.0 |
| Mikrofon: | Ano |
| Výdrž baterie: | 4 h (300 h v pohotovostním režimu) |
| Kapacita baterie: | 2 x 40 mAh |
| Barva: | černá |
| Rozměr: | 35,8 x 23,7 x 21 mm |
| Hmotnost: | 8 g |
Specifikace pouzdra: | Rozhranie: | USB-C |
| Kapacita batérie: | 300 mAh |
| Farba: | čierna |
| Rozmer: | 54,2 x 54,1 x 29,8 mm |
| Hmotnosť: | 34 g |