Obrázky sú len ilustračné.
Popis produktu
Genius TWS slúchadlá HS-M920BT
Tento vkusný a dizajnovo vydarený kúsok od spoločnosti Genius, model HS-M920BT, vám poskytne bohatý zvukový výkon so zaručeným pripojením prostredníctvom technológie Bluetooth. Pomocou dotykového ovládania môžete ľahko prepínať skladby alebo prijímať hovory. K dispozícii je vstavaný mikrofón a výdrž batérie až 4 hodiny na plné nabitie. Štýlové LED podsvietenie dodáva tomuto modelu osobitý vzhľad.
Súčasťou balenia je USB-C kábel.
Špecifikácia slúchadiel: | Pripojenie: | Bluetooth 5.0 |
| Mikrofon: | Ano |
| Výdrž baterie: | 4 h (300 h v pohotovostním režimu) |
| Kapacita baterie: | 2 x 40 mAh |
| Barva: | bílá |
| Rozměr: | 34 × 18,4 × 17,5 mm |
| Hmotnost: | 8 g |
Specifikace pouzdra: | Rozhranie: | USB-C |
| Kapacita batérie: | 300 mAh |
| Farba: | biela |
| Rozmer: | 52,7 × 37 × 32,5 mm |
| Hmotnosť: | 34 g |