Obrázky sú len ilustračné.
Popis produktu
Genius KB-118 II
Klasická drôtová klávesnica v čiernom prevedení je určená pre každodennú prácu a navrhnutá tak, aby užívateľovi poskytla maximálny komfort. Je vybavená nízkoprofilovými klávesami, opierkou dlaní a samostatnou klávesou pre vyvolanie AI asistenta Microsoft Copilot v systéme Windows. Klávesnica je odolná voči poliatiu a jej pripojenie k počítaču je realizované cez USB port.
Základné špecifikácie:
| Typ klávesnice: | membránová |
| Typ pripojenia: | USB |
| Multimediálne klávesy: | nie |
| Typ kláves | nízkoprofilové |
| Layout: | CZ/SK |
| Farba: | čierna |
| Dĺžka kábla: | 1.5 m |
| Rozmer: | 461,5 × 167,45 × 26 mm |
| Hmotnosť: | 479 g |