Obrázky sú len ilustračné.
Popis produktu
Genius KB-7200
Bezdrôtová klávesnica je navrhnutá tak, aby používateľovi poskytla maximálny komfort pri každodennej práci. Ergonomický sklon spoločne s klávesmi typu chiclet umožňuje efektívne a pohodlné písanie. Je vybavená samostatnou klávesou na vyvolanie AI asistenta Microsoft Copilot v systéme Windows 11. Pripojenie je realizované prostredníctvom technológie 2,4 GHz a miniatúrny USB prijímač. Napájanie majú na starosti dve AAA batérie, ktoré sú súčasťou balenia.
Základné špecifikácie:
| Typ klávesnice: | membránová |
| Typ pripojenia: | 2,4 GHz (mini USB adaptér) |
| Typ kláves: | chiclet |
| Multimediálne klávesy: | Nie |
| Podsvietenie: | Nie |
| Layout: | CZ/SK |
| Napájanie: | 2 x AAA (súčasťou balenia) |
| Farba: | čierna |
| Rozmer: | 435.7 × 140.2 × 23.3 mm |
| Hmotnosť: | 480 g |