Obrázky sú len ilustračné.
Popis produktu
Genius KM-100SEKvalitná súprava klávesnice a myši pokryje všetky vaše základné kancelárske potreby. Klávesnica disponuje klávesou na vyvolanie AI asistenta Microsoft Copilot v systéme Windows a radom programovateľných funkčných kláves, ktoré možno využiť na jednoduchšie ovládanie hudobného prehrávača, sociálnych sietí či kancelárskych programov. Klávesnica je odolná proti poliatiu, takže zostane funkčná aj v prípade nečakanej nehody. Myš je vybavená optickým senzorom s rozlíšením snímača 1200 DPI, ktoré zaručí hladké a presné ovládanie.
Špecifikácia klávesnice | Typ klávesnice: | membránová |
| Typ pripojenia setu: | USB |
| Multimediálne klávesy: | Nie |
| Layout: | CZ/SK |
| Podsvietenie: | Nie |
| Farba: | čierna |
| Dĺžka kábla: | 1.5 m |
| Rozmer: | 440,51 × 139,67 × 20,07 mm |
| Hmotnosť: | 443 g |
Špecifikácia myši: | Typ myši: | optická |
| Počet tlačidiel: | 3 |
| Rozlíšenie: | 1200 Dpi |
| Rozhranie: | USB
|
| Dĺžka kábla: | 1.5 m |
| Farba: | čierna |
| Rozmer: | 105 × 60 × 37 mm |
| Hmotnosť: | 85 g |