| Typ klávesnice: | membránová |
| Typ pripojenia: | USB |
| Multimediálne klávesy: | Nie |
| Layout: | CZ/SK |
| Podsvietenie: | Nie |
| Farba: | čierna |
| Dĺžka kábla: | 1.5 m |
| Rozmer: | 460 x 157.5 x 27 mm |
| Hmotnosť: | 570 g |
| Typ myši: | optická |
| Počet tlačítek: | 3 |
| Rozlíšenie: | 1000 Dpi |
| Rozhranie: | USB |
| Dĺžka kábla: | 1.5 m |
| Farba: | čierna |
| Rozmer: | 100 x 58 x 37.8 mm |
| Hmotnosť: | 85 g |