Obrázky sú len ilustračné.
Popis produktu
Genius KM-8206S
Kvalitná sada klávesnice a myši pokryje všetky vaše základné kancelárske potreby. Klávesnica plnej veľkosti poskytuje menej hluku pri písaní vďaka vylepšenej štruktúre a príjemným klávesom. Tichá myš je vybavená optickým senzorom s rozlíšením snímača 1200 DPI, čo zaručí hladké a presné ovládanie. Je vybavená samostatnou klávesou na vyvolanie AI asistenta Microsoft Copilot v systéme Windows. Medzi ďalšie funkcie patria rýchlo použiteľné tlačidlá, indikátor vybitia batérie a jednoduché spustenie bez nutnosti inštalácie. Pripojenie je realizované bezdrôtovo cez miniatúrny USB prijímač a frekvenciu 2,4 GHz.
Špecifikácia klávesnice:
| Typ klávesnice: | membránová |
| Typ pripojenia setu: | 2.4 GHz (USB adaptér) |
| Multimediálne klávesy: | Nie |
| Layout: | CZ/SK |
| Podsvietenie: | Nie |
| Farba: | čierna |
| Napájanie: | 2 x AAA batérie (súčasťou balenia) |
| Rozmer: | 435.7 x 140.2 x 23.3 mm |
| Hmotnosť: | 480 g |
Špecifikácie myši:
| Typ myši: | optická |
| Počet tlačidiel: | 3 |
| Rozlíšenie: | 1200 Dpi |
| Napájanie: | 1 x AA batéria (súčasťou balenia) |
| Farba: | čierna |
| Rozmer: | 100 x 62.8 x 39.8 mm |
| Hmotnosť: | 58 g |