| Typ klávesnice: | membránová |
| Typ pripojenia setu: | 1x 2.4 GHz (USB adaptér) |
| Multimediálne klávesy: | Áno |
| Layout: | CZ/SK |
| Podsvietenie: | Nie |
| Farba: | čierna |
| Napájanie | 2× AAA batérie (súčasťou balenia) |
| Kompatibilné s: | Win 8 / Win 10 / Win 11 / macOS X 10.8 |
| Rozmer: | 430 x 127.5 x 21.5 mm |
| Hmotnosť: | 459 g |
| Typ myši: | optická |
| Počet tlačidiel: | 6 |
| Rozlíšenie: | 800 / 1200 / 1600 Dpi |
| Napájanie: | 1x AA batéria (súčasťou balenia) |
| Farba: | čierno-sivá |
| Rozmer: | 109.5 x 67.8 x 38.4 mm |
| Hmotnosť: | 52 g |