Obrázky sú len ilustračné.
Popis produktu
Genius SP-915BTKompaktný bezdrôtový reproduktor s výkonom 5 W, farebným LED podsvietením a pútkom pre jednoduché prenášanie. Hudbu možno prehrávať bezdrôtovo pomocou technológie Bluetooth. Integrovaná batéria s kapacitou 1200 mAh zabezpečí až 6 hodín prevádzky. Nabíjanie je jednoduché vďaka USB-C portu. Poteší tiež integrovaný mikrofón pre pohodlné handsfree volanie či komunikáciu s umelou inteligenciou Microsoft Copilot.
Súčasťou balenia je nabíjací USB-C kábel.
Základné špecifikácie:
| Typ: | 1.0, mono |
| Výkon: | 5 W |
| Frekvenčný rozsah: | 180 - 15.000 Hz |
| Veľkosť meniča: | 1?2"
|
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| Dosah: | 10 m |
| Podsvietenie: | Áno - LED |
| Rozhranie: | Bluetooth 5.3 / USB-C (nabíjanie) |
| Kapacita akumulátora: | 1200 mAh / 3.7 V |
| Výdrž batérie: | 6 h |
| Doba nabíjania: | 2.5 h |
| Vstavané FM rádio: | Nie |
| Podpora pamäťových kariet Micro-SD: | Nie |
| Materiál: | plast |
| Farba: | čierna |
| Rozmer: | 113.5 x 93.1 x 91.5 mm |
| Hmotnosť: | 319 g |