
Kompaktné reproduktory Genius SP-HF180, ktoré dosahujú celkový výkon a sú tak vhodné pre každodenné ozvučenie bežných multimédií na vašom PC alebo notebooku. Vzhľadom na prítomnosť 3,5mm konektora sú reproduktory kompatibilné aj s TV či smartfónom, na napájanie slúži USB port. Drevená konštrukcia prepožičiava stolným reproduktorom elegantný vzhľad a súčasne sa podieľa aj na prirodzenom podaní zvuku. Reproduktory Genius SP-HF180 sa vyznačujú nízkou hmotnosťou a malými rozmermi, takže ich ľahko umiestnite na akékoľvek miesto na stole.

Drevené multimediálne reproduktory v konfigurácii 2.0 s celkovým výkonom 6 W poskytujú kvalitný a neskreslený stereofónny zvuk. Ovládanie hlasitosti je umiestnené na 1.2 m dlhom kábli. Pripojenie k počítaču, notebooku, TV či smartfónu možno jednoducho realizovať cez 3,5 mm konektor. Na napájanie slúži USB port.
| Celkový výkon: | 6 W |
| Výkon satelitov: | 2 x 3 W |
| Impedancia: | 4 ohm |
| Frekvenčný rozsah: | 150 Hz - 20 000 Hz |
| Diaľkový ovládač | Nie |
| Regulácia hlasitosti: | Áno |
| Napájanie: | USB |
| Vstup: | 1 x AUX |
| Rozmer: | 150 x 100 x 77 mm |
| Materiál: | Drevo |
| Celková hmotnosť: | 0,650 kg |
| Farba: | svetlé drevo |
| Konfigurácia: | 2.0 |