Obrázky sú len ilustračné.
Popis produktu
Reproduktory Genius SP-HF520BT
Súprava reproduktorov s 3D priestorovým efektom v konfigurácii 2.0 s celkovým výkonom 20 W. Vyrobené sú z dreva pre dosiahnutie toho najlepšieho zvuku s plnými basmi aj zreteľnými výškami. Pripojenie k počítaču, notebooku či smartfónu možno jednoducho realizovať drôtovo cez 3,5 mm konektor alebo bezdrôtovo pomocou Bluetooth. K dispozícii je tiež slúchadlový výstup a AUX vstup na prednej strane. Poteší ovládanie hlasitosti a tónov priamo na reproduktore.
Súčasťou balenia je 3,5 mm audio kábel.
Základné špecifikácie
| Celkový výkon: | 20 W (RMS) |
| Citlivosť: | 75 dB |
| Frekvenčný rozsah: | 40 Hz - 20 000 Hz |
Diaľkový ovládač
| Nie |
| Regulácia hlasitosti: | Áno |
| Regulácia basov: | Áno |
| Výstup: | 1 x slúchadlový výstup, 1 x Line in |
| Vstup: | AUX / Bluetooth 5.3 |
| Rozmer: | 207 x 133.4 x 110 mm |
| Materiál: | Drevo |
| Celková hmotnosť: | 1.896 kg |
| Farba: | Borovica |
| Konfigurácia: | 2.0 |