

| Celkový výkon: | 20 W (RMS) |
| Citlivosť: | 75 dB |
| Frekvenčný rozsah: | 40 Hz - 20 000 Hz |
| Diaľkový ovládač | Nie |
| Regulácia hlasitosti: | Áno |
| Regulácia basov: | Áno |
| Výstup: | 1 x slúchadlový výstup, 1 x Line in |
| Vstup: | AUX / Bluetooth 5.3 |
| Rozmer: | 207 x 133.4 x 110 mm |
| Materiál: | Drevo |
| Celková hmotnosť: | 1.896 kg |
| Farba: | tmavo hnedá |



