Obrázky sú len ilustračné.
Popis produktu
Genius SP-HF800BTSúprava reproduktorov v konfigurácii 2.0 s celkovým výkonom 20 W. Vyrobené sú z dreva pre dosiahnutie toho najlepšieho zvuku s plnými basmi aj zreteľnými výškami. Pripojenie k počítaču, notebooku či smartfónu možno jednoducho realizovať káblovo cez audio vstup, alebo bezdrôtovo pomocou Bluetooth. K dispozícii je tiež slúchadlový výstup a USB vstup. Ovládanie hlasitosti a tónov je umiestnené priamo na reproduktore.
V balení je 3,5mm audio kábel pre jednoduché pripojenie väčšiny elektronických zariadení, ako sú tablety, smartfóny, notebooky, počítače, Mp3 prehrávače atď.
Súčasťou balenia je audio kábel (RCA na 3,5mm audio jack).
Základné špecifikácie
| Celkový výkon: | 20 W |
| Frekvenčný rozsah: | 80 Hz - 20 000 Hz |
Diaľkový ovládač
| Nie |
| Regulácia hlasitosti: | Áno |
| Výstup: | 1 x slúchadlový výstup |
| Vstup: | RCA, USB, Bluetooth 5.3
|
| Rozmer: | 222 x 132.5 x 94 mm |
| Materiál: | Drevo / plast |
| Celková hmotnosť: | 1.915 kg |
| Farba: | čierno - hnedá |
| Konfigurácia: | 2.0 |