Obrázky sú len ilustračné.
Popis produktu
Genius SW-2.1 1850BT
Multimediálny reproduktorový systém v konfigurácii 2.1 s celkovým výkonom 50 W. 6,5" subwoofer ponúka dokonale hlboké basy a dva 3" satelity zabezpečia vysoké vokály. Ovládanie reproduktorov je možné pomocou diaľkového ovládania. Pripojenie je možné káblovo cez RCA konektory, optický audio vstup, alebo bezdrôtovo pomocou Bluetooth 5.3.
Súčasťou balenia je napájací kábel, audio kábel (RCA na 3,5mm jack) a diaľkové ovládanie vrátane batérií.
Základné špecifikácie
| Celkový výkon: | 50 W (RMS) |
| Výkon satelitov: | 2x 12.5 W |
| Výkon subwoofera: | 25 W |
| Frekvenčný rozsah: | 40 Hz - 20.000 Hz |
Diaľkový ovládač
| Áno |
| Regulácia hlasitosti: | Áno |
| Výstup: | 1 x RCA audio výstup |
| Vstup: | Bluetooth 5.3, 1 x RCA audio vstup, 1 x optický SPDI/F vstup |
| Rozmer satelitu: | 208 x 98 x 98 mm |
| Rozmer subwoofera: | 270 x 252 x 252 mm |
| Materiál: | Drevo/Plast |
Hmotnosť subwoofera:
| 3300 g |
Hmotnosť satelitu:
| 850 g |
| Hmotnosť ovládania: | 50 g |
| Celková hmotnosť: | 4.2 kg |
| Farba: | Čierna |
| Konfigurácia: | 2.1 |