Obrázky sú len ilustračné.
Popis produktu
Genius SW-2.1 300 Ver. II
Multimediálny reproduktorový systém v konfigurácii 2.1 s celkovým výkonom 10 W. 3" subwoofer ponúka dokonale hlboké basy a dva 2,5" satelity zabezpečia vysoké vokály. Poteší tiež ovládanie hlasitosti, výstup pre slúchadlá a vstup pre mikrofón na podsvietenom ovládacom module.
Súčasťou balenia je 3,5 mm jack kábel.
Základné špecifikácie
| Celkový výkon: | 10 W |
| Frekvenčný rozsah: | 200 Hz - 18 000 Hz |
Diaľkový ovládač
| Nie |
| Regulácia hlasitosti: | Áno |
| Výstup: | 1 x slúchadlový výstup |
| Vstup: | 1 x vstup pre mikrofón
|
| Rozmer - subwoofer: | 180 x 157 x 122 mm |
| Rozmer - satelity: | 111 x 82 x 68 mm |
| Dĺžka napájacieho kábla: | 1.5 m |
| Celková hmotnosť: | 1.471 kg |
| Farba: | čierna |
| Konfigurácia: | 2.1 |