Obrázky sú len ilustračné.
Popis produktu
Genius Slimstar 126
Elegantná drôtová klávesnica v bielom prevedení disponuje tenkým profilom a komfortným jemným sklonom. Vďaka tomu poskytuje používateľovi maximálne pohodlie pri každodennej práci. Prednosťou sú tiež multimediálne klávesy na stlmenie zvuku, otvorenie e-mailu a pod. Je vybavená samostatnou klávesou na vyvolanie AI asistenta Microsoft Copilot v systéme Windows. Pripojenie k počítaču je realizované cez USB port.
| Typ klávesnice: | membránová |
| Typ pripojenia: | USB |
| Multimediálne klávesy: | Áno |
| Typ kláves | Chiclet |
| Layout: | CZ/SK |
| Farba: | biela |
| Dĺžka kábla: | 1.4 m |
| Rozmer: | 431.4 x 117.41 x 22.4 mm |
| Hmotnosť: | 416 g |