
Bezdrôtová klávesnica Genius SlimStar 7250BT vám uľahčí prácu vo firemnej aj domácej kancelárii. Tenký dizajn s nízkoprofilovými klávesami zabezpečí komfortné a rýchle písanie. Bezdrôtové pripojenie pomocou technológie Bluetooth vám umožní pracovať bez kábla, ktorý zo všetkého najviac vie hlavne prekážať. Vďaka Bluetooth pripojeniu je klávesnica Genius SlimStar 7250BT kompatibilná s celým radom zariadení a operačných systémov – Windows, macOS, ChromeOS, iOS, iPadOS a Android.Multimediálne skratky vám zjednodušia ovládanie hudby alebo videí. Samozrejmosťou je tiež prítomnosť numerickej časti pre jednoduché zadávanie čísel.
Medzi ďalšie prednosti patrí prítomnosť samostatnej klávesy Copilot. Po jejom stlačení spustíte AI asistenta, ktorý je vám úplne k dispozícii. S jeho pomocou napíšete firemné e-maily, dokumenty, vyhľadáte užitočné informácie, vytvoríte si podklady pre stretnutie, zorganizujete si svoje úlohy, alebo sa jednoducho len dozviete, ako sa volal ten herec, na ktorého meno ste zabudli.
Genius SlimStar 7250BTBezdrôtová Bluetooth klávesnica s podporou Copilot AI a duálnym pripojením pre efektívnu prácu.
Genius SlimStar 7250BT predstavuje modernú bezdrôtovú klávesnicu s elegantným dizajnom inšpirovaným severským borovicovým drevom. Ponúka duálne pripojenie prostredníctvom Bluetooth 5.0 alebo 2,4GHz bezdrôtové technológie s dosahom až 10 metrov. Klávesnica je ideálna pre širokú škálu zariadení vrátane stolných počítačov, notebookov, mobilných telefónov, tabletov aj inteligentných televízorov.
Klávesnica vyniká praktickým usporiadaním s dedikovanými klávesovými skratkami pre Copilot AI, úpravy dokumentov (Kopírovať, Vložiť, Vystrihnúť, Snipaste) a ovládanie médií. V numerickej časti nájdete špeciálne klávesy 00 a 000 pre rýchlejšie zadávanie čísel. Vďaka nízkoprofilovým klávesám typu chiclet ponúka pohodlné písanie a atraktívny vzhľad.
| Typ klávesnice: | membránová |
| Typ pripojenia: | Bluetooth 5.0 + 2,4 GHz (mini USB adaptér) |
| Typ kláves: | chiclet |
| Multimediálne klávesy: | Nie |
| Podsvietenie: | Nie |
| Layout: | CZ/SK |
| Napájanie: | 2 x AAA (súčasť balenia) |
| Farba: | béžová - čierna |
| Rozmer: | 431.4 × 117.4 × 22.4 mm |
| Hmotnosť: | 441 g |