Obrázky sú len ilustračné.
Popis produktu
Genius SlimStar 820
Klasická drôtová klávesnica je navrhnutá tak, aby používateľovi poskytla maximálny komfort pri každodennej práci. Ergonomický sklon spoločne s nízkoprofilovými klávesami umožňuje efektívne a pohodlné písanie. Prednosťou klávesnice je nastaviteľné podsvietenie a samostatná klávesa pre vyvolanie AI asistenta Windows Copilot. Pripojenie k počítaču je realizované cez USB port.
Základné špecifikácie:
| Typ klávesnice: | membránová |
| Typ pripojenia: | USB |
| Podsvietenie: | Áno - biela farba |
| Multimediálne klávesy: | Nie |
| Layout: | CZ/SK |
| Farba: | Čierna |
| Dĺžka kábla: | 1.8 m |
| Rozmer: | 446,4 x 133,31 x 23,25 mm |
| Hmotnosť: | 470 g |