Obrázky sú len ilustračné.
Popis produktu
Genius SlimStar C126 CopilotKvalitná sada klávesnice a myši pokryje všetky vaše základné kancelárske potreby. Tiché, nízkoprofilové klávesy poskytujú efektívne a pohodlné písanie. Je vybavená samostatnou klávesou na vyvolanie AI asistenta Microsoft Copilot v systéme Windows 11. Prednosťou sú tiež multimediálne klávesy na stlmenie zvuku, nastavenie hlasitosti či pozastavenie prehrávania. Myš je vybavená optickým senzorom s rozlíšením snímača 1200 DPI, ktoré zaručí hladké a presné ovládanie.
Špecifikácia klávesnice | Typ klávesnice: | membránová |
| Typ pripojenia: | USB |
| Multimediálne klávesy: | Áno |
| Layout: | CZ/SK |
| Podsvietenie: | Nie |
| Typ kláves: | chiclet |
| Farba: | čierna |
| Dĺžka kábla: | 1.5 m |
| Rozmer: | 431.4 x 117.41 x 22.4 mm |
| Hmotnosť: | 416 g |
Špecifikácia myši: | Typ myši: | optická |
| Počet tlačidiel: | 3 |
| Rozlíšenie: | 1200 Dpi |
| Rozhranie: | USB
|
| Dĺžka kábla: | 1.5 m |
| Farba: | čierna |
| Rozmer: | 105 x 60 x 37 mm |
| Hmotnosť: | 85 g |