Obrázky sú len ilustračné.
Popis produktu
Genius Slimstar M200 Copilot – AI klávesnica pre každodenné úlohy
Klávesnica Genius Slimstar M200 Copilot, na ktorú sa môžete spoľahnúť každý deň vo firemnej kancelárii. Jednoduchý dizajn s nízkoprofilovými klávesami zabezpečuje príjemný stisk a tichý chod. Súčasťou je numerická časť, vďaka čomu je zadávanie číselných znakov rýchle a jednoduché. Klávesnica Genius Slimstar M200 Copilot prináša tiež jednoduché riešenie pre podporu produktivity.

Disponuje samostatnou klávesou Copilot pre spustenie AI asistenta Microsoft Copilot v systéme Windows 11. Tento nástroj umelej inteligencie vám uľahčí kancelársku prácu, a to aj naprieč aplikáciami MS. S jeho pomocou vytvoríte návrhy dokumentov, reporty na poradu, popisy a ďalší textový obsah na základe zadania. Ak je niektorý z kolegov grafoman, zvládne tiež súhrn toho najdôležitejšieho obsahu. Poradí si s tabuľkami, pohne s prezentáciami aj e-mailmi, ktoré čakajú na odpoveď, a množstvom ďalšieho.
klávesnica Genius Slimstar M200 Copilot
Genius Slimstar M200 Copilot

Drôtová klávesnica navrhnutá tak, aby používateľovi poskytla maximálny komfort pri každodennej práci. Nízko profilové klávesy poskytujú efektívne a pohodlné písanie. Je vybavená samostatnou klávesou na vyvolanie AI asistenta Microsoft Copilot v systéme Windows 11. Pripojenie k počítaču je realizované cez USB port.
Základné špecifikácie:
| Typ klávesnice: | membránová |
| Typ pripojenia: | USB |
| Multimediálne klávesy: | nie |
| Typ kláves | nízkoprofilové |
| Layout: | CZ/SK |
| Farba: | čierna |
| Dĺžka kábla: | 1.5 m |
| Rozmer: | 441.5 × 127.7 × 25.25 mm |
| Hmotnosť: | 496 g |