Obrázky sú len ilustračné.
Popis produktu

Marvo H8326 slúchadlá s mikrofónom
Ponorte sa do sveta hudby a gamingu s Marvo H8326. Začínajúci hráč alebo pokročilý skiller? Alebo máte radi iba hudbu? Pre všetky potreby sú tu nové slúchadlá H8326. Samozrejmosťou je podsvietenie, ktoré sa nachádza priamo na náušníkoch a vytvára štýlový vizuálny efekt. Ak ste hráči hier určite vás poteší všesmerový mikrofón, ktorý zachytí každé vaše slovo (aj tie zlé). Navyše si mikrofón môžete nastaviť podľa seba a ohnúť si ho tak, ako vám bude vyhovovať. Náhlavník slúchadiel sa dokonale prispôsobí vašej hlave a ani po dlhšom používaní nebude nikde tlačiť.

Už žiadne obmedzovanie - len priestor
Zapojenie slúchadiel nebolo nikdy jednoduchšie, stačí zapojiť USB kábel a 3.5 mm jack do vášho PC a môžete začať hrať. Dĺžka kábla je 1.8 m, čo zaručuje dostatok priestoru okolo vás. Slúchadlá sú kompatibilné s PC a inými zariadeniami, ktoré podporujú vstup USB a 3.5 mm jack.
Špecifikácie:
| Zvuk: | Stereo |
| Frekvenčný rozsah: | 20 - 20.000 Hz
|
| Priemer reproduktora: | 40 mm |
| Impedancia: | 16 ?
|
| Citlivosť reproduktora: | 89 dB |
| Materiál náušníka: | PU koža |
| Materiál meniča: | Neodymový magnet
|
| Typ mikrofónu: | Všesmerový
|
| Veľkosť mikrofónu: | 6*2.7 mm |
| Citlivosť mikrofónu: | -42 dB |
| Podsvietenie: | Áno |
| Druh podsvietenia: | RGB Rainbow |
| Napájanie: | USB |
| Pripojenie: | 2x 3.5 mm jack |
| Dĺžka napájacieho kábla: | 1.8 m |
| Kompatibilné s: | Windows 7 a vyššie |
| Rozmer: | XX x XX x XX mm |
| Hmotnosť: | 262 g |
| Farba: | čierna |