Obrázky sú len ilustračné.
Popis produktu

Ponorte sa do sveta hier aj hudby so slúchadlami Marvo H8618

Počúvate radi hudbu alebo ste zástancom búrlivých bitiek ? A čo tak jedny slúchadlá pre všetko? Marvo H8618 sú pripravené vás ohromiť pri poriadnych nočných bitkách ale aj pri relaxačnom počúvaní hudby. Hlboké basy ukážu svoj potenciál pri prechode cez bojisko a čisté výšky vás naopak potešia pri nabíjaní vašej energie na ďalšie dni. V neskorých hodinách budete počuť každý krok a nemusíte sa báť, že by vás nepriateľ prekvapil. Náušníky z mäkkého textilu zabezpečia, že vaše uši budú ako v bavlnke aj po nekonečných hodinách hrania. Špeciálna penová výplň nikde netlačí a textil, ktorým sú náušníky potiahnuté, je veľmi príjemný na dotyk.
Všesmerový mikrofón pre prvotriedne príkazy

Pri hraní online hier sa bez komunikácie nezaobídete - všesmerový mikrofón zachytí každé vaše slovo dokonca aj tie neslušné. Všetci vieme, že niekedy je potrebné usmerniť svojich spoluhráčov a neexistuje lepšia možnosť než krištáľovo čistým zvukom.
Priestor a farby
Určite poteší klasické napájanie pomocou USB a kábel dlhý 2 metre sa postará, aby ste vždy mali dostatok priestoru. Čerešničkou na torte je RAINBOW podsvietenie, ktoré dodáva slúchadlám hravý vzhľad a pri nočných hrách sa stanete stredobodom pozornosti.
Špecifikácia:
| Zvuk: | Stereo |
| Frekvenčný rozsah: | 20 - 20.000 Hz
|
| Priemer reproduktora: | 50 mm |
| Impedancia: | 30?
|
| Citlivosť reproduktora: | 114 dB |
| Materiál náušníka: | Textil |
| Materiál meniča: | Neodymový magnet
|
| Typ mikrofónu: | Všesmerový
|
| Veľkosť mikrofónu: | 6*5 mm |
| Citlivosť mikrofónu: | -40 dB |
| Podsvietenie: | Áno |
| Funkcia vypnutia podsvietenia: | Nie
|
| Druh podsvietenia: | RGB Rainbow |
| Napájanie: | USB |
| Pripojenie: | USB 2.0 |
| Dĺžka napájacieho kábla: | 2 m |
| Kompatibilné s: | Windows 7 a vyššie |
| Rozmer: | 185 x 190 x 85 mm |
| Hmotnosť: | 307 g |
| Farba: | čierna |