PANTUM - Poznáte už túto novinku na našom trhu? Predstavme si ju...

Teraz sme jedným z prvých oficiálnych partnerov značky Pantum, ktorá je na českom a slovenskom trhu úplnou novinkou. Táto relatívne mladá spoločnosť pravdepodobne nebude väčšine z vás tak dobre známa, preto sme veľmi radi, že vám dnes môžeme spoločnosť Pantum predstaviť

 

Čím chce nový výrobca zapôsobiť a vybudovať si dôveru?

Slogan spoločnosti Pantum znie: "Pantum - nová éra tlače". Táto spoločnosť je špecializovaným výrobcom najmä laserových tlačiarnílaserových multifunkčných tlačiarní a samozrejme tonerových kaziet. Napriek tomu, že na český a slovenský trh práve vstupujú, nenechajte sa zmasť - v skutočnosti majú oveľa dlhšie skúsenosti. Spoločnosť Pantum bola založená v roku 2000 a svoju prvú laserovú tlačiareň uviedla na trh v roku 2010 s veľkým úspechom. Zapôsobiť na vás by teda nemalo byť také ťažké, však? Čo teda najviac charakterizuje ich výrobky?

 

Výhody produktov Pantum:

  • Veľká cenová dostupnosť
  • Veľmi nízka poruchovosť a spoľahlivosť
  • Prístup šetrný k životnému prostrediu
  • Kvalita služieb a tlačových riešení
  • Jednoduchá obsluha zariadenia
  • Veľmi priaznivé prevádzkové náklady
  • Príjemne kompaktné rozmery
  • Absolútne dostatočné vybavenie
  • Vysoká stabilita zariadenia
  • Jednoduchá inštalácia ovládačov v tzv. "one-step" procese

 Počas svojho pôsobenia na trhu spoločnosť Pantum predstavila aj svoje všestranné produkty vrátane nových farebných laserových jednoúčelových tlačiarní a farebných laserových multifunkčných tlačiarní.

 

Laserové tlačiarne a laserové multifunkčné tlačiarne Pantum

V našej ponuke nájdete napríklad čiernobielu laserovú multifunkčnú tlačiareň Pantum M6500NW, ktorá poskytuje 4 typy rozloženia a funkciu automatickej korekcie. Ľahko sa používa a efekt kopírovania je jasný a prehľadný. Tlačiareň Pantum M6500NW umožňuje bezdrôtovú tlač prostredníctvom rozhrania Wi-Fi a bude pôsobiť veľmi elegantne vo vašej kancelárii aj domácnosti. Je však vhodný aj pre zdravotníctvo, elektronický obchod, logistické spoločnosti, kamenné obchody a ďalšie.

 

Pantum M6500NW

 

Medzi laserovými tlačiarňami Pantum nájdete aj model P3305DW, ktorý má jednoduchý, ale veľmi moderný dizajn v bielej farbe so sivými akcentmi. Táto laserová tlačiareň je určená skôr pre malé a stredne veľké podniky. Jeho potenciál sa však dá využiť aj vo väčšej domácnosti na osobné použitie.

P3305DW

Tlačiareň Pantum P3305DW vyniká jednoduchosťou používania, optimálnou funkčnosťou, rýchlym spustením, sieťovým rozhraním, rýchlosťou, ale hlavne opäť nižšími nákladmi na tlač. Je tiež vybavená obojstrannou tlačou a rovnako ako multifunkcia M6500NW podporuje bezdrôtovú tlač prostredníctvom Wi-Fi alebo NFC pomocou sieťového rozhrania LAN. Čo si budeme hovoriť, v súčasnosti je to veľmi potrebná funkcia tlačiarní.

Prečo a ako na to, si môžete prečítať aj v našom príspevku na blogu s názvom: "Dopyt po priamej tlači z mobillu rastie. Viete, ako sa to robí?"

 

A čo spotrebný materiál?

tonermi Pantum môžete tlačiť všetko, čo potrebujete, ľahko a v profesionálnej kvalite.
Hlavnou vecou, ktorou sa Pantum pýši, je opäť nízka poruchovosť, ktorou sa vyznačujú aj ich tonerové kazety. Veď ich vyrábajú už viac ako 10 rokov. K zlyhaniu kazety dochádza v menej ako 0,5 % prípadov. Okrem toho má spoločnosť Pantum víziu zjednotiť kompatibilitu tlačových kaziet, aby aspoň väčšina tlačiarní Pantum používala jeden typ tonerovej kazety, čo by bolo určite veľkým plusom.

Veríme, že laserové tlačiarne a multifunkčné zariadenia Pantum budú pre vás skvelou voľbou!