Partex PT-10015A návlečka 15mm, 200ks, (2,5 5,0 mm), PT průsvitné pouzdro na štítky
Obrázky sú len ilustračné.
Dostupnosť:3-7 pracovných dní
Náš kód: PA-PT-10015A
Parametre
Šírka:
1-5,9 mm
Popis produktu
Uzavretá návlečka s puzdrom na štítok pre dosiaľ nezapojené vodiče.
Teplotná odolnosť: -30°C až +60°C
Materiál: PVC
Vhodné s použitím PP+046 pásky alebo PF štítkov.
Veľkosti:
PT-02/PT+02 na priemer vodiča 1,3 - 3,0 mm (prierez cca 0,5 - 0,75 mm2)
PT-10/PT+10 na priemer vodiča 2,5 - 5,0 mm (prierez cca 0,75 - 4,0 mm2)
PT-20/PT+20 na priemer vodiča 4,0 - 10,0 mm (prierez cca 2,5 - 10,0 mm2)
PT-30/PT+30 na priemer vodiča 8,0 - 16,0 mm (prierez cca 16,0 - 50,0 mm2)