Predstavujeme nový rad DYMO LabelWriter tlačiarní - LW550, LW550 Turbo a LW 5XL

Objavte vysokorýchlostnú tlač štítkov novej generácie. S tlačiarňami DYMO LabelWriter LW550, LW550 Turbo a LW 5XL bude tlačenie skutočným zážitkom. Vďaka nim získate efektívnu a cenovo výhodnú tlač štítkov, akú ste doteraz nepoznali.

 

Vytvorte si profesionálne štítky na obálkybalíčky a ďalšie

Ak sa chcete prezentovať ako profesionáli, potom určite stavte na tlačené štítky, ktoré využijete nielen na kancelársku poštu, ale aj na rôzne expedičné balíky, zakladače, šanóny a podobne. DYMO Label Writer tlačiarne ponúkajú superrýchle a efektívne riešenia pre profesionálne potreby v oblasti poštových zásielok, archivácie, správy návštev alebo akýchkoľvek iných štítkov.

Navyše, vďaka tlačiarňam DYMO LabelWriter LW550, LW550 Turbo a LW 5XL bude tlač štítkov jednoduchšia a bez káblov aj omnoho komfortnejšia. Prostredníctvom pripojenia tlačiarne Label Writer do Wi-Fi siete môže teraz tlačiť štítky naozaj ktokoľvek. Štítky tiež jednoducho vytlačíte z akéhokoľvek PC, Mac alebo tabletu. Okrem toho sú tlačiarne kompatibilné aj so systémom iOS a Android.

Výhody nového radu tlačiarní DYMO Label Writer:

  • Automatická funkcia rozpoznávania štítkov - na prvý pohľad vidíte veľkosť, typ a počet zostávajúcich štítkov na rolke
  • Vysoká rýchlosť – model LW550 Turbo ponúka až o 45 % väčšiu rýchlosť ako model LabelWriter 550, čo predstavuje tlač až 90 štítkov za minútu
  • Pripojenie k sieti LAN umožňuje tlač z celej siete počítačov (pripojenie k sieti prostredníctvom ethernetového kábla ponúka možnosť tlače z ktoréhokoľvek počítača v tejto sieti)
  • Technológia priamej termálnej tlače - nie je potrebný drahý atrament ani toner
  • Ultra moderný, kompaktný dizajn a veľkosť tlačiarne vhodná na prenášanie predurčujú, že sa ľahko zmestí do každého pracovného priestoru

Tlačte štítky moderne, rýchlo a pohodlne

Vytlačte si štítky s adresou, štítky na zložky a čiarové kódy, menovky a rozličné ďalšie štítky, aké len potrebujete. Nemusíte pritom strácať čas s hľadaním vhodného typu štítku. Tlačiareň štítok načíta a hneď zistí, o akú veľkosť, typ i farbu štítku sa jedná. Hravo tiež zistíte, koľko štítkov vám ešte zostáva, takže nemusíte mať obavy, že by vám došli uprostred prevádzky.  

Zabudnite na výdavky na drahý atrament alebo toner. Prostredníctvom technológie priamej termálnej tlače získate krištáľovo čistú grafiku s detailným rozlíšením. So šetrením vám pomôže aj automatický režim spánku, ktorý tiež pomáha chrániť životné prostredie. A ak vám náhodou klasické štítky nevyhovujú, pokojne si vytvorte vlastné štítky z rozličných štýlov a rozložení. S tlačiarňami DYMO LabelWriter LW550, LW550 Turbo a LW 5XL si skrátka môžete byť istí, že získate skvelého pomocníka, ktorý sa zároveň stane atraktívnym doplnkom každého moderného pracovného stola.