Sme partnerom Brady

Tlačiarne, atramentové cartridge, tonery a tiež pásky so štítkami sú náš svet a preto sme hrdí na to, že sme sa stali partnerom spoločnosti Brady, ktorá zákazníkom po celom svete ponúka široký sortiment tlačiarní štítkov. To ale nie je všetko. Rešpekt vzbudzuje aj zhruba 15 000 štandardných typov výrobkov určených na bezpečnostné značenie, identifikáciu výrobkov a osôb.

Ponuka výrobkov Brady je nepochybne najkomplexnejšou nielen na európskom, ale aj svetovom trhu. Produkty Brady prinášajú kvalitné a efektívne riešenia pre letectvo, automobilový, potravinársky či chemický priemysel, neoceniteľné sú v energetike i v stavebníctve. Vo výpočte odvetví, ktoré používajú výrobky Brady by sme mohli pokračovať ešte dlho, no najlepšie bude, keď vám stručne predstavíme niektoré vybrané produkty.

Etikety, štítky a visačky Brady

Význam označovania produktov, zariadení a materiálov netreba snáď nijako špeciálne zdôrazňovať. Etikety, štítky i visačky informujú, chránia, upozorňujú a predchádzajú nehodám, v neposlednom rade však pomáhajú zlepšovať úroveň produktivity a výkonnosti práce. Ich uplatnenie je naozaj pestré.

V ponuke nájdete množstvo etikiet a štítkov ako stvorených pre všeobecné priemyselné označovanie (napríklad expedičné, typové a inventárne štítky), ale k dispozícii sú aj špecifické etikety alebo štítky určené pre konkrétne odvetvie. Za všetky môžeme spomenúť etikety, štítky, zmršťovacie návlečky, určené na označovanie kabeláže, sietí, prepájacích panelov a rozvádzačov.

Brady ponúka viac ako 5 000 štandardných etikiet, no do pozornosti vám chceme dať štítky na mieru, ktoré si môžete presne podľa vašich požiadaviek vytlačiť v kancelárii alebo priamo v teréne. Stačí si nainštalovať aktualizáciu firmvéru do tlačiarne Brady, pripraviť si rolku alebo hárok so štítkami alebo etiketami, vytvoriť požadovaný dizajn a spustiť tlač štítkov.

Sklamaním nebude ani odolnosť štítkov, etikiet a visačiek Brady.

Etikety, štítky a visačky Brady sa vysporiadajú s bežnými i extrémnymi podmienkami. Sú rezistentné voči vplyvom nepriaznivého počasia i voči vode, dokážu odolať vysokej teplote, agresívnym chemikáliám, striekaniu pod vysokým tlakom a viacnásobným umývacím cyklom. Štítky a etikety pevne držia dokonca aj na mastných, drsných alebo lakovaných materiáloch.

Tlačiarne Brady

Spoločnosť Brady neponecháva nič na náhodu a snaží sa vyhovieť každému zákazníkovi. Ponúka preto viacero moderných zariadení určených na tlač etikiet, od najmenších príručných štítkovačov až po vysokovýkonné zariadenia pre tlač.

Prenosné štítkovače Brady na tlač etikiet a štítkov sa vyznačujú praktickým dizajnom a kompaktnými rozmermi. Využívajú princíp autokalibrácie pomocou technológie inteligentného čipu. Ľahko sa ovládajú prostredníctvom klávesnice a displeja. Prenosné štítkovače umožňujú používateľom riešiť akékoľvek identifikačné zadanie priamo na mieste výkonu práce, sú ideálne na  tvorbu odolných štítkov s kapacitou do 1 000 štítkov denne. Prenosné štítkovače s obľubou používajú plynári, elektrikári i montéri.

Vyššie a výkonnejšie rady štítkovačov sa dajú pripojiť k PC. Tieto zariadenia reprezentujú THT tlačiarne etikiet Brady vybavené príslušným softvérom na tvorbu etikiet. Inteligentné stolové tlačiarne sa uplatnia najmä vo výrobných odvetviach, v kanceláriách, skladoch, laboratóriách a vo firmách, ktoré potrebujú denne tlačiť stovky alebo až tisícky štítkov.

Nuž a nakoniec sme si nechali špecializované zariadenia s integrovanými funkciami tlače, ktoré sú jedinou správnou odpoveďou na požiadavky označovania pri rozsiahlej, sériovej výrobe káblov, káblových zväzkov, PCB dosiek a ďalších elektronických alebo priemyselných produktov.

Tip: Vyberáme správny štítkovač - základné odporúčania a rady