Sme partnerom Partex

Na trhu s čiernou technikou sa pohybujeme už takmer dve desiatky rokov. Za ten čas naše služby využili tisícky spokojných zákazníkov a my sme problematiku tohto odvetvia spoznali zo všetkých možných stránok. Rovnako ako vaše potreby.

Sme si však vedomí toho, že stále je čo zlepšovať a pretože sa vždy snažíme svojim zákazníkom vychádzať maximálne v ústrety, rozhodli sme sa rozšíriť náš sortiment o produkty spoločnosti Partex.

Spolupráca s Partexom nie je dielom náhody

Ak sa pýtate prečo práve Partex, hneď vám to radi vysvetlíme. Tlačiarne štítkov sú dnes už takmer neodmysliteľnou výbavou každej kancelárie. Osvedčili sa pri označovaní dokumentov, zakladačov, ale aj dlhodobého hmotného majetku, pomáhajú pri inventarizácii a skladovaní kancelárskeho materiálu. Štítky môžu obsahovať čiarové alebo QR kódy, čo vďaka použitiu skenerov umožňuje ešte rýchlejšie a jednoduchšie vedenie záznamov.

Použitie štítkov však samozrejme nachádza široké uplatnenie naprieč všetkými odvetviami priemyslu. Za všetky môžeme spomenúť chemický, automobilový či potravinársky priemysel, no nezaobídu sa bez nich ani inštalatéri alebo elektrikári. Na trhu je síce množstvo rôznych tlačiarní štítkov a doplnkových produktov určených na označovanie materiálu, no nie všetky znesú prísne kritéria a mnoho z ich by sme mohli zaradiť skôr do kategórie „hračiek“.

Toto však rozhodne nie je prípad výrobkov Partexu. Spoločnosť Partex vyrába špičkové produkty určené na identifikáciu materiálov, káblov, rúrok i rôznych komponentov a pretože nám v CDRmarkete záleží na top kvalite predávaných výrobkov, rozhodli sme sa pre vzájomnú spoluprácu.

Moderné produkty, profesionálna kvalita značenia

Partex patrí v obore priemyselného označovania k svetovým lídrom, ktorí prostredníctvom svojich pobočiek pôsobia na všetkých kontinentoch. Výrobky firmy Partex preto nájdete v domácnostiach i v kanceláriách, rovnako ako v elektrárňach, či v telekomunikačných inštaláciách priemyselných objektov a verejných budov po celom svete. Všade tam, kde je nevyhnutné trvalé a spoľahlivé označenie majetku, materiálov, káblov, či elektrických zariadení sa s obľubou používajú práve produkty Partex.

Vďaka spomínanému partnerstvu si odteraz môžete komfort, spoľahlivosť a špičkovú kvalitu značenia produktov Partex užívať aj vy. K dispozícii máte farbiace a samolepiace štítky, popisovacie PVC bužírky, pásky, puzdrá i štítky. Pevne veríme, že v našej ponuke uvítate profesionálne prenosné termotransferové tlačiarne, ktoré sa stanú nenahraditeľnou pracovnou pomôckou pre viacero povolaní.

TIP: Vyberáme správny štítkovač - základné odporúčania a rady