Tlačiareň plastových kariet Zebra ZC300

Vytvárajte vysoko kvalitné ID karty s našim radom tlačiarní plastových ID kariet a plastových kariet. V našom sortimente nájdete všetko od základných maloobjemových tlačiarní členských kariet až po vysokokapacitné tlačiarne pre opakované prevody kariet, ideálne pre študentské preukazy, kontrolu prístupu ai.

Či už vaša aplikácia pre tlač kariet zahŕňa ID s fotografiou, riadenie prístupu, sledovanie času a dochádzky alebo napr. vernostné karty, tlačiareň ID kariet Zebra ZC300 to zvládne efektívnejšie rýchlejšie a ľahšie! Ako novší nástupca za tlačiareň ZXP Series 3 bola ZEBRA ZC300 navrhnutá s dizajnom, ktorý sa hodí kamkoľvek, preto je skvelou voľbou pre vytváranie kariet na profesionálnej úrovni aj v tých najmenších kancelárskych priestoroch! Vďaka vstavanému ovládaniu poskytuje ľahko čitateľný LED displej okamžitý stav všetkých vašich tlačových úloh.

Čo všetko zvládne tlačiareň Zebra ZC300 a môže Vám ponúknuť?Spoľahlivý výkon:
Zebra ZC300 pojme 100 kariet a vytlačí až 200 barevných nebo 900 černobílých karet za hodinu v rozlíšení 300 dpi. Obsahuje tiež vstavaný manuál ručného podávača kariet pre ľahké spracovanie jednotlivých kariet alebo dávkovej tlače na viacerých kartách. K dispozícii je tiež zámok krytu tlačiarne pre väčšie zabezpečenie, ktorý zabráni krádeži kariet napr. na verejných alebo zdieľaných pracovných miestach. V našom sortimente samozrejme nájdete aj plastové karty na potlačenie.

Jednoduchá a efektívna prevádzka tlačiarne:
Tlačiareň ZEBRA ZC300 bola navrhnutá s LED/LCD displejom a poskytuje ľahko zrozumiteľné textové správy a animácie, vďaka tomu pre Vás bude obsluha ZC300 super jednoduchá! Môžete vložiť pásku, opraviť pásku do tlačiarne, doplniť vstupný zásobník ai. Tlačiareň ZC300 zvládne jednoducho spracovať všetky vaše potreby tlače ID kariet. Ani výmena pásky nie je o nič jednoduchšia a vďaka progresívnemu dizajnu vstupnému a výstupnému zásobníku je vkladanie a vyberanie kariet super jednoduché!

Pokročilý, priestorovo nenáročný design:
Premýšľate či by ste našli priestor pre túto tlačiareň a či by sa Vám aj táto tlačiareň hodila do interiéru? Zebra ZC300 sa hodí a zmestí takmer kamkoľvek! Využitie nájde v malých aj väčších kanceláriách.

ntuitívne nástroje:
Požadujete vidieť návrh karty pred samotným tlačením? Zjednodušte proces výroby identifikačných kariet pomocou vylepšených nastavení, ktoré poskytujú rýchlu a jednoduchú navigáciu v rozhraní tlačiarne. Najviac super na tom je, že môžete vidieť náhľad, aký vzhľad budú mať vaše karty pred samotným vytlačením a ako úprava nastavenia zmení vzhľad vašich kariet.

Štandardné pripojenie USB a Ethernet:
Spravujte svoj miestny alebo vzdialený tlačový program na jednom alebo viacerých počítačoch prostredníctvom štandardnej siete so vstavaným pripojením USB a Ethernet.

Inteligentné vylepšenie:
Vďaka novo navrhnutým vstupným a výstupným zásobníkom na 100 kariet mení tlačiareň Zebra ZC300 vkladanie a vyberanie vašich kariet. Výstupnými dvierkami môžete vybrať jednu kartu alebo rovno celý balíček kariet. Teraz sa už nemusíte starať o časté dopĺňanie prázdnych zásobníkov, pretože oba zásobníky ponúkajú rovnakú kapacitu kariet.

Bezproblémová údržba:
Tlačiareň Zebra ZC300 bola navrhnutá s ohľadom na jednoduché ovládanie, umožňuje používateľom vymeniť farebnú alebo monochromatickú čiernu pásku rýchlym a jediným pohybom pomocou jedinečnej rukoväte dvierok tejto tlačiarne. Vďaka vstavaným inteligentným čipom sa už nikdy nebudete musieť starať o to, či je páska do tlačiarne nainštalovaná správne alebo kedy budete potrebovať pásku vymeniť.

Zabezpečenie:
Premyslené zabezpečenie tlačiarne ID kariet Zebra ZC300 zabraňuje neoprávnenej tlači kariet pomocou overovania medzi tlačiarňou a hostiteľom. Táto jednostranná tlačiareň je vybavená na ochranu citlivých informácií vašej organizácie počas procesu tlače.

Veríme, že pre Vás tlačiareň Zebra ZC300 bude skvelou voľbou!

Už máte tlačiareň v nákupnom košíku?

Pred prvým spustením tlačiarne Zebra ZC300 môžete využiť náš ďalší článok ''Ako na to, návody a videá'' ''Jak na to, návody a videa''


Denisa z CDRmarket.cz