Zebra 02100BK13145 TTR tape 131mm x 450m wax
Obrázky sú len ilustračné.
Dostupnosť:Skladom
Skladom10 a viac kusov
Náš kód: i624_tt0387
Parametre
Materiál TTR:
Vosk (wax)
Priemer dutinky:
25,4 mm (1")
Návin TTR fólie (m):
450 m
Šírka TTR fólie (mm):
131 mm