Zebra 02300BK17045 TTR tape 170mm x 450m wax
Obrázky sú len ilustračné.
Dostupnosť:Na externom sklade
U dodávateľa:100 a viac kusov
Náš kód: i624_tt0130
Parametre
Materiál TTR:
Vosk (wax)
Priemer dutinky:
25,4 mm (1")
Návin TTR fólie (m):
450 m
Šírka TTR fólie (mm):
170 mm