Zebra 04800BK11045 TTR tape 110mm x 450m TTR resin
Obrázky sú len ilustračné.
Dostupnosť:Skladom
Skladom10 a viac kusov
Náš kód: i624_tt0394
Parametre
Materiál TTR:
Pryskyřice (resin)
Priemer dutinky:
25,4 mm (1")
Návin TTR fólie (m):
450 m
Šírka TTR fólie (mm):
110 mm