Zebra 04800BK13145 ZipShip 4800, thermal transfer ribbon, resin, 131mm
Obrázky sú len ilustračné.
Dostupnosť:Skladom
Skladom5 a viac kusov
Náš kód: i624_tt1481
Parametre
Materiál TTR:
Pryskyřice (resin)
Priemer dutinky:
25,4 mm (1")
Návin TTR fólie (m):
450 m
Šírka TTR fólie (mm):
131 mm
Dizajn fólie TTR:
Rolka
Popis produktu
Zebra ZipShip 4800, termotransferová páska, 4800 živica, pre strednú/vysokú triedu tlačiarní, šírka rolky: 131mm, jadro: 25,4mm, dĺžka: 450m.