Zebra 04800BK17445 ZipShip 4800, thermal transfer ribbon, resin, 174mm
Obrázky sú len ilustračné.
Dostupnosť:7-10 dní
U dodávateľa:50 a viac kusov
Náš kód: i624_tt0240
Parametre
Materiál TTR:
Pryskyřice (resin)
Priemer dutinky:
25,4 mm (1")
Návin TTR fólie (m):
450 m
Šírka TTR fólie (mm):
174 mm
Dizajn fólie TTR:
Rolka
Popis produktu
Zebra ZipShip 4800, termotransferová páska, 4800 živica, pre strednú/vysokú triedu tlačiarní, šírka rolky: 174mm, jadro: 25,4mm, dĺžka: 450m.