Zebra 05095BK110D ZipShip 5095, thermal transfer ribbon, resin, 110mm
Obrázky sú len ilustračné.
Dostupnosť:Skladom
Skladom10 a viac kusov
Náš kód: i624_tt0350
Parametre
Materiál TTR:
Pryskyřice (resin)
Priemer dutinky:
25,4 mm (1")
Návin TTR fólie (m):
30 m
Šírka TTR fólie (mm):
110 mm
Dizajn fólie TTR:
Rolka
Popis produktu
Zebra ZipShip 5095, termotransferová páska, 5095 živica, vhodná pre: (R)P4T, šírka rolky: 110mm, dĺžka: 30m.