Zebra 05095BK13145 TTR tape BLACK 131mm x 450m resin
Obrázky sú len ilustračné.
Dostupnosť:Skladom
Skladommenej ako 5 ks
Náš kód: i624_tt1289
Parametre
Materiál TTR:
Pryskyřice (resin)
Priemer dutinky:
25,4 mm (1")
Návin TTR fólie (m):
450 m
Šírka TTR fólie (mm):
131 mm