Zebra 880019-025D Z-Perform 1000T, label roll, normal paper, 89x25mm, white
Obrázky sú len ilustračné.
Dostupnosť:Skladom
Skladom10 a viac kusov
Náš kód: i624_tt2627
Parametre
Farba podkladu:
Biela
Štítky - Etikety materiál:
Papier
Štítky - spôsob tlače:
TT - termotransferovú tlač (TTR fólie)
Provedenie štítkov:
Role
Šírka štítku:
89 mm
Výška štítku (mm):
25 mm
Počet etikiet:
2580 Ks
Povrchová úprava:
Matná
Popis produktu
Zebra Z-Perform 1000T, rolka štítkov, bežný papier, nenatieraný, pre stolné tlačiarne, jadro: 25,4mm, rozmery (ŠxV): 89x25mm.