Gembird 3DP-PETG1.75-01-Y, 3D filament, PETG, 1,75mm, 1000g, Žltý (Yellow)
Gembird 3DP-PETG1.75-01-Y, 3D filament, PETG, 1,75mm, 1000g, Žltý (Yellow)Gembird 3DP-PETG1.75-01-Y, 3D filament, PETG, 1,75mm, 1000g, Žltý (Yellow)Gembird 3DP-PETG1.75-01-Y, 3D filament, PETG, 1,75mm, 1000g, Žltý (Yellow)
Obrázky sú len ilustračné.
Dostupnosť:Skladom
Skladommenej ako 5 ks
Náš kód: i654_TIF0561G0
žltá  farba
Parametre
Farba:
žltá
Typ materiálu:
PETG
Priemer struny:
1,75 mm
Pracovná teplota:
220 - 260°C
Popis produktu
Vysoko pevná a silná 3D tlačová struna
Nízka hustota: pri tlači väčšieho objemu je model ľahší
Možno aplikovať na rôzne typy 3D tlačiarní
Špecifikácia Materiál: PETG, priemer 1,75 mm Hmotnosť: 1 kg / cievka (2,2 lbs) Hustota pri 240°C: 1,27 g / cm3 Index toku taveniny pri g / 10min 200 ° C / 5kg: 20 Bod tavenia: 220 až 260 ° C Tepelná odchýlka - teplota: 75 ° C Rozmery cievky: priemer 200 mm x 67 mm výška x 53 mm centrálny otvor