Všestranné priemyselné tlačiarne štítkov Brother série TJ

Tento rad tlačiarní Brother TJ bol vyvinutý pre roky bezproblémovej tlače. Vynikajú dlhou životnosťou vďaka veľkej odolnosti, ako aj vysokou rýchlosťou tlače a veľkou kapacitou pásky, čo oceníte pri veľkoobjemovej tlači v priemyselnom prostredí. Vďaka svojmu dizajnu a rôznym možnostiam pripojenia sú vhodné na širokú škálu aplikácií v akomkoľvek odvetví.

 

Spoločnosť Brother vyrobila niekoľko variantov týchto priemyselných tlačiarní, ktoré sa líšia rozlíšením tlače, rýchlosťou tlače, šírkou tlače, možnou kapacitou pásky a tým, že niektoré majú dotykové obrazovky LCD alebo dotykové panely LED s indikátormi. Na výber je teda určite veľa možností, takže je možné vybrať si tú správnu, ktorá bude najlepšie vyhovovať vašim potrebám. Všetky tlačiarne štítkov radu TJ okrem modelu TJ-4005DN, ktorý využíva iba priamu termálnu tlač, tlačia pomocou technológie termálneho prenosu, takže vaše vytlačené štítky budú úžasne odolné voči poveternostným vplyvom. Niektoré z nich majú dokonca vnútorný navíjač.

Na čo slúži takýto vnútorný navíjač v tlačiarňach štítkov?

Vnútorný navíjač umožňuje vytlačiť toľko štítkov, koľko potrebujete. Etikety sa počas tlače okamžite navíjajú do úhľadnej rolky vnútri tlačiarne a vytlačená rolka etikiet je potom pripravená na vybratie a použitie.

 
 

Kľúčové vlastnosti tlačiarní štítkov Brother série TJ:

  • Bezproblémová integrácia -> podpora rôznych jazykových príkazov (EPL2, ZPL2, DPL)
  • Šetrí čas a náklady -> nemusíte tak často vymieňať atramentové pásky, ktoré sa navyše veľmi ľahko vkladajú
  • Odolná konštrukcia pre náročné výrobné prostredie -> majú robustný kovový kryt a rám
  • Zvýšená produktivita -> vďaka vysokej rýchlosti tlače až 14 ips
  • Prvotriedny používateľský komfort -> vďaka LED, LCD a dotykovým panelom
  • Možnosti pripojenia -> štandardne cez USB, sériový port, Ethernet a voliteľné Wi-Fi a Bluetooth

 

TIP od nás: originálne a kompatibilné samolepiace etikety vhodné pre tento typ priemyselných stolových tlačiarní Brother nájdete na našej webovej stránke v rôznych dĺžkach a šírkach, ako aj atramentové fólie TTR.

Ak si neviete vybrať vhodnú tlačiareň štítkov alebo máte akékoľvek otázky týkajúce sa tejto témy, neváhajte nás kontaktovať, radi vám s čímkoľvek pomôžeme.

 

-Sára z CDRmarket