Rady, tipy, návody

Spoznajte možnosti značenia elektrických vodičov a vyberte si najvhodnejšiu alternatívu

Značenie izolovaných elektrických vodičov upravujú viaceré technické normy. Značenie vodičov farbami alebo číslicami má na jednej strane za úlohu zvýšiť bezpečnosť osôb i majetku a na strane druhej prispieť k zjednodušeniu montážnych prác, revízií, údržieb či opráv. Keďže pri značení vodičov a káblov prichádzajú do úvahy rôzne alternatívy, pozrieme sa na ich slabé i silné stránky.

Detail článku

Pasy nie sú iba záležitosťou osôb či spoločenských zvierat. Po novom ich už musia mať na svojich cestách aj rastliny.

Ak sa možno nevenujete profesionálnej výsadbe, šľachteniu, výrobe, pestovaniu alebo rozmnožovaniu rastlinných materiálov, tak vás v záplave správ o novom koronavíruse s najväčšou pravdepodobnosťou táto informácia obišla. No ak plánujete vykonávať spomenuté činnosti, poprípade chcete uvádzať rastliny na európsky trh alebo ich premiestňovať v rámci územia EÚ, mali by ste spozornieť.

Detail článku

Aké sú náklady na tlač adresných štítkov vo vašom eshope?

Väčšina z vás, ktorí prevádzkujú eshop, rieši ako tlačiť štítkov s adresou na balíky. Na podobné otázky narážam veľmi často v diskusiách aj inde. Pokiaľ s eshopom začínate, určite máte plnú hlavu všetkého, kde vziať tovar, ako ho naceniť, kde ho uskladniť, ako zabaliť, naplniť eshop, napojiť sa na prepravcu a minimálne ďalšie bambilión vecí. Väčšina z vás z toho má hlavu ako pátrací balón. Nedivím sa vám. Tým rovnakým som si prešiel tiež.

Detail článku
12345678...101112