Rady, tipy, návody

Doprajte sebe aj vašej tlačiarni bezpečnú tlač

Dôležitosť zabezpečenia počítača antivírusovým programom a firmvérom je všeobecne známa. V súčasnosti sú kybernetické útoky alebo krádeže údajov častou témou nielen pre veľké spoločnosti, ale aj pre jednotlivcov. Ale čo vaša tlačiareň? Mnohí z nás si stále neuvedomujú, že tieto útoky a krádeže najrôznejších podvodníkov sa týkajú nielen počítačových dát, ale aj tlačiarní. Myslíte si, že je zbytočné to riešiť? Tu sú dôvody, prečo by ste to nemali brať na ľahkú váhu, a tipy, ako zabrániť úniku vašich údajov.

Detail článku

Keď vaša atramentová tlačiareň netlačí tak, ako by mala...

Pravdepodobne sme to zažili všetci - poruchy tlače, chybové hlásenia, vysypané atramentové kazety atď. Každá chyba pri tlači môže mať svoju príčinu a nemusí to byť vždy chyba zakúpenej kazety alebo chyba vašej tlačiarne. V tomto článku zhrnieme tie chyby tlače vašej atramentovej tlačiarne alebo atramentového multifunkčného zariadenia, ktoré sa opakujú najčastejšie, a poskytneme vám tipy, ako sa im vyhnúť, prípadne ako ich môžete odstrániť.

Detail článku

Na čo vás chce upozorniť vaša laserová tlačiareň? Chyby a hlášky pri tlači

Pravdepodobne sme to zažili všetci - zlyhania tlače, chybové hlásenia, vysypaný tonerový prášok a podobne. Každá chyba pri tlači môže mať svoju príčinu a nemusí ísť vždy o chybu zakúpenej kazety alebo chybu vašej laserovej tlačiarne. V tomto článku zhrnieme tie chyby tlače, ktoré sa opakujú najčastejšie, a poskytneme vám tipy, ako im predchádzať, prípadne ako ich možno odstrániť.

Detail článku

Tlačiarne štítkov a tlačiarne štítkov Brother - aký je medzi nimi rozdiel?

Svetoznáma spoločnosť Brother je bez výnimky lídrom na trhu vo výrobe a distribúcii nielen tlačiarní a multifunkčných zariadení. Ich veľkou pýchou je aj tlačiarne štítkov a štítkovače, ktoré sú už dlho našimi pomocníkmi a denne ich používame na pracovisku, ale aj doma na označovanie a organizáciu. A práve štítkovače a tlačiarne štítkov Brother budú hlavnými postavami tohto článku. Povieme si, aké produktové rady štítkovačov Brother a tlačiarní štítkov Brother v súčasnosti existujú, aké majú funkcie a ako ich rozlíšiť.

Detail článku
12345678...151617